Eğer şuan itibari ile farklı bir sendika üyesi iseniz; Yapmanız gerekenler;

1.Kayıtlı Olduğunuz Sendika Üyeliğinden  Çekilme Bildirim  Formunun doldurulması ve 3 adet çıktı alınıp imzalanmaları.

SAĞLIK SEN İSTİFA FORMU

SES İSTİFA FORMU

TSS İSTİFA FORMU

2.Birlik ve Dayanışma Sendikası Kayıt Formunun doldurulması.

KAYITLI OLDUĞUNUZ  SENDİKA ÜYELİĞİNDEN  ÇEKİLME BİLDİRİM FORMUNUN DOLDURULMASI

1. Şuan Kayıtlı Olduğunuz Sendika Üyeliğinden Çekilme Bildirim Formu ‘na tıklayınız ve formu doldurunuz..Formda belirtilen “KADRO ÜNVANI” alanına size uygun olan kodu giriniz ( Kadro Ünvan Kodları:81109 Tabip / 84004 Hemşire / 84053 Ebe / 84103 Sağlık Memuru )

ÖNEMLİ UYARI !!! —>Kayıtlı Olduğunuz Sendika Üyeliğinden  Çekilme Bildirim  Formu” kullanmakta olduğunuz tarayıcının ( Mozilla,İnternet Explorer,Chrome,vs… ) güncelliğine bağlı olarak görüntülenemiyor olabilir.Bu durumda  lütfen başka bir tarayıcı deneyin ya da bu konu ile ilgili mail adresimiz veya sosyal medya üzerinden bizimle irtibata geçiniz.

2. Doldurmuş olduğunuz  “Üyelikten  Çekilme Bildirim Formu” ndan 3 adet çıktı alınız.

3. Almış olduğunuz bu 3 nüshanında ayrı ayrı imzalanması gerekmektedir.

BİRLİK ve DAYANIŞMA SENDİKASI KAYIT FORMUNUN DOLDURULMASI

1. Birlik ve Dayanışma Sendikası Kayıt-Formuna tıklayınız ve formu doldurunuz..Formda belirtilen “KADRO ÜNVANI” alanına size uygun olan kodu giriniz (Kadro Ünvan Kodları:81109 Tabip / 84004 Hemşire / 84053 Ebe / 84103 Sağlık Memuru )

ÖNEMLİ UYARI !!! —>   “Birlik ve Dayanışma Sendikası Kayıt Formu” kullanmakta olduğunuz tarayıcının (Mozilla,İnternet Explorer,Chrome,vs... )  güncelliğine bağlı olarak görüntülenemiyor olabilir.Bu durumda lütfen başka bir tarayıcı deneyin ya da bu konu ile ilgili mail adresimiz veya sosyal medya üzerinden bizimle irtibata geçiniz.

2.Doldurmuş olduğunuz formdan 3 adet çıktı alınız.

3.Her üç nushaya da ayrı ayrı imza atmanız gerekmektedir.

ÖNEMLİ UYARI !!! —>   Şuan itibari ile başka bir sendiya üyesi iseniz, “Birlik ve Dayanışma Sendikası Kayıt Formu“nda ki tarih bölümünü lütfen BOŞ bırakınız.Bunun nedeni sendikamıza kayıdınızın yapılabilmesi için diğer sendikadan çekilme işleminizin tamamlanmış olması gerektiğidir.Bulunduğunuz sendikadan çekilme işleminizin gerçekleştiği gün kayıt formunuz işleme alınacaktır.( ve çekilme işleminizin tamamlandığı günün tarihi atılacaktır.)

4.Tüm evraklarınız hazır ise Genel Merkez adresimize ödemeli olarak kargo ile gönderebilirsiniz.

 

[ninja_forms_display_form id=5]

 

 

 

 

Bir cevap yazın