ÜZGÜNÜZ;

Tam duyamadık , bize mi dediniz?
Kimimiz nöbette helak olurken, kimimiz nöbet ertesi pert durumda evde yatarken, kimimiz neredeyse hiç ilgilenemediğimiz ailelerimize biraz ilgi gösterelim demişken, kimimiz covid olmuş yatarken, kimimiz geçim derdine düşüp bütçeyi denkleştirmeye çalışırken, kimimizin günü uğradığımız şiddet nedeniyle mahvolmuşken…. tam duyamadık ya da yanlış duyduğumuzu sandık ama evet siz bize demişsiniz !
Bizi anlamadığınız çok açık ! Bu yüzden anlatmaya çalışmadan kendimizi kısaca ve net ifade edelim : Hiçbir yere gitmiyoruz ! Haklıyız, hakkımızı alana dek susmadan, usanmadan mücadele edeceğiz. Tehditlerden yılmayacağız. Tıpkı bugüne değin en az yirmi iki yılımızı eğitimimize adayıp tümüyle kendi çabamızla ve olanaklarımızla zorluklardan yılmadan, olduğumuz yere geldiğimiz, iyi hekimler olmayı başardığımız gibi bunu da başaracağız.

HAKLARIMIZI ALANA KADAR MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ. ÜLKE BİZİM, EMEK BİZİM, HAK BİZİM. SUSMAYACAĞIZ ÇÜNKÜ TEHDİTLERDEN KORKMUYORUZ. HİÇ BİR YERE GİTMİYORUZ. BİZLER BU YURDUN FERTLERİYİZ SAHİPLERİYİZ.

 

 

Bir cevap yazın

Sitemiz size daha iyi bir hizmet verebilmek için kişisel olmayan verilerinizi (gezinme, sayfa geçişleri vs.) tarayıcınızda saklamaktadır.